Airbrush


Co je airbrush?
airbrush barvy schmincke Iwata
Jedná se o velice zajímavou, ale náročnou výtvarnou techniku, umožňující dosáhnout při malbě fotorealistického efektu. Pomocí stříkací pistole s malou tryskou (0,15 - 0,5 mm), napojenou na kompresor se nanáší za pomoci šablon či přímo volnou rukou jednotlivé vrstvy barev, ale vždy pouze jedna barva, která je momentálně v zásobníku. Díky použití barev s velice jemným pigmentem, různou kryvostí a nanášení tenkých vrstev barvy se dá dosáhnout nádherných efektů.

Co můžeme touto technikou zhotovit pro Vás?
Může se jednat o originální obraz pro Vaše blízké, přátele či obchodní partnery. Zhotovíme motiv dle Vašeho přání na tričko, mobil, notebook, helmu, nádrž, motorku, atd.. Pokud si nejste jisti motivem, nevadí, při osobní konzultaci se Vám pokusíme pomoci a navrhnout to pravé právě pro Vás.

Ač se to díky jak časové, tak finanční náročnosti této techniky na první pohled nezdá, je možné ji použít i pro zhotovení omezených sérií reklamních předmětů v případech, kdy díky složitosti tvaru není možné jinou techniku využít nebo je z jakýchkoliv důvodů požadována “ruční” práce. Je možné vytvořit velice zajímavé textury a povrchy na jakýchkoliv tvarech doplněné logem Vaší společnosti.


Níže na obrázcích můžete vidět využití techniky airbrush pro změnu vzhledu PC myši - vlevo původní vzhled PC myši a vpravo změna vzhledu technikou airbrush. Vše ruční práce, včetně loga.
mys_puv PC mys 268reklam